O nás

Firma svojou veľkosťou patrí k stredne veľkým remeselným pekárňam. Sídli  v Bánove, v novozámockom okrese a funguje už od roku 1991, kedy ju založil Jozef Oremus spolu so svojím bratom Jurajom. V roku 2000 sa bratia rozhodli ísť každý svojou cestou a rozdelili si región juhozápadného Slovenska.

Rozdelením, ale pekáreň nestratila svoje dobré meno, ktoré si budovala hneď od začiatku, a to jej umožnilo udržať sa na trhu. Keď sa spoločnosť rozdelila, bánovská pekáreň získala nových odberateľov. Aby bol stúpajúci dopyt po jej produktoch uspokojený, musela postupne rozširovať výrobné priestory a kapacity, strojový park doplniť novými strojno-technologickými zariadeniami. Z pôvodných 3 druhov výrobkov sa sortiment chleba a pečiva rozšíril na 150. Nájdete ich v časti naše výrobky
V súčasnosti je pekáreň schopná moderným vysoko produktívnym spôsobom vyrábať všetky druhy pekárskych výrobkov počínajúc chlebom, bielym a sladkým pečivom až po program predpečených a mrazených produktov. Aj pri využívaní najmodernejších technológií sa snažíme zachovať tradičný spôsob pekárskej výroby a zapojiť vysoký podiel ručnej práce pre dosiahnutie čo najvyššej kvality výrobkov.  Tá je každoročne oceňovaná na rôznych súťažiach organizovaných v rámci pekárskeho remesla na Slovensku. Pozrite v časti Ocenenia.

Za dosiahnutými výsledkami celej pekárne stojí zodpovedný pracovný kolektív, ktorý nielenže odborne rastie spolu so zavádzaním nových technológií, ale rozvíja aj svoje neformálne vzťahy prostredníctvom rôznych spoločenských aktivít

To, že táto cesta je správna nám potvrdzujú dlhodobé vzťahy s našimi odberateľmi, ktorí sú nám verní už viac ako 20 rokov. Bánosvská pekáreň má tri svoje podnikové predajne. V Bánove, vo Vrábľoch a v areály termálneho kúpaliska Podháska počas letnej sezóny máj-október. Okrem toho denne dodávame čerstvý chlieb a pečivo aj do okolitých predajní či sú to obchodné reťazce alebo súkromné či verejné prevádzky.

 

1 2    

ĎAKUJEME!

Spojenie klasickej pekárskej výroby s modernou strojnou technológiou zaručuje kvalitné a vždy čerstvé výrobky pre našich partnerov a zákazníkov. Vaša vernosť nám pomáha napredovať a Vaše uznanie je nám poctením.

Rýchly Kontakt

Jozef Oremus PEKÁREŇ BÁNOV
Štúrova 42, 941 01 Bánov

kancelária: tel.: 035/6506 140
expedícia: tel.: 035/6571 494

 

Naši partneri

ekvia technopekdiamant
miwezeelandia
seewerhb-technik